Паперові пакети: цікаві факти

Паперові пакети: цікаві факти

Гарненькі подарункові пакети та місткі пакети-шоппери якось зовсім непомітно стали невід’ємною частиною нашого повсякденного життя. Чи задумувались ви коли-небудь над тим, як вони з’явилися?

Якщо звернутися до історії…
Перші паперові пакети ручної роботи з’явилися в одному з французьких монастирів, де винахідливі монахи склеювали папір у формі пакету та прикрашали його красивими розписами.

Оскільки основним видом торгівлі до другої половини XIX століття був гурт, для упакування великої кількості товару використовували звичайні мішки або кошики. Та згодом цікавість до роздрібних продажів зросла, і, відповідно, у продавців з’явилася проблема – як надійно і недорого упаковувати невеликі покупки?

Перше виробництво паперових пакетів у 1859 році розпочав британець Вільям Гудейл, що досить швидко налагодив масове виробництво паперової упаковки. Та, як це часом буває, якість продукції була низькою та не відповідала заявленій вартості, відповідно споживачі залишались незадоволені.

Справжня революція в сфері пакування настала з винаходом Лютера Кроуела паперового пакета з пласким дном, що виготовлявся на спеціальному верстаті. Розмір та якість перших паперових пакетів вимірювався тим, скільки цукру вони могли втримати.

В цей же час виокремилось ремесло з виготовлення картонних коробок, і прогрес всіляко сприяв удосконаленню упаковки, для якої стали використовувати картон, гофрований папір і т.д.

Що ж відбувається зараз?


На сьогодні стандартний паперовий пакет може вміщувати до 14 одиниць продуктів, і при цьому він достатньо еластичний, не розтягується та завдяки жорсткості матеріалу зберігає свою міцність. 

Доволі поширеною стала помилкова думка, що паперовий пакет легко рветься. Що ж, спробуйте розірвати паперовий пакет, виготовлений з крейдованого картону високої щільності та вкритий матовою ламінацією – звісно, це вам вдасться, але таки доведеться докласти зусиль. Взагалі паперові пакети, виготовлені з картону, навіть маючи вузенькі ручки з джутової мотузки чи атласної стрічки, легко витримують навантаження до 10 кг і доволі стійкі до негативного впливу навколишнього середовища. Вже кілька років поспіль картон визнають найпопулярнішим пакувальним матеріалом у світі.

Процес розкладання картонного пакету на звалищі триває близько 2 місяців – ніби й немаленький термін, але, якщо зіставити його з періодом розкладу звичайнісінької поліетиленової торбинки, що складає від 10 до 20 років – переваги паперових пакетів стають очевидні.

Сьогодні паперові пакети – це не лише ознака соціальної відповідальності бізнесу, а й стильний атрибут для покупця. Погодьтеся, буде дивно, коли відома торгова марка пакуватиме свій ексклюзивний товар у дешеві поліетиленові торбинки низької якості.
Якщо ж говорити про подарунки, то нагадаємо, що добре продуманий презент – це можливість здивувати важливу для вас людину аж два рази: вперше – упакуванням, а вдруге – самим подарунком. Зважаючи на незліченний асортимент паперових пакетів від «Львівської мануфактури друку» – у кожного є можливість втілити в життя будь-яку фантазію та подарувати близькій людині максимум позитивних емоцій.

Запит на дзвінокЗакрити
Закрити

Sign in

Закрити

Корзина (0)

Корзина порожня У корзині немає товарів.