Як цікаво запакувати подарунок в пакет?

Як цікаво запакувати подарунок в пакет?

Набрид рябий обгортковий папір та банальні бантики? Підійдіть до оформлення подарунків творчо! Щоб не ускладнювати собі зайвий раз життя, можна скористатися продукцією від «Львівської мануфактури друку» – паперовим пакетом з тіш’ю.

Тіш’ю – це легкий декоративний папір, який застосовують для упакування подарунків, одягу та квітів. Він слугує чудовим наповнювачем для коробок та пакетів, придаючи їм оригінальний вигляд.
Отож, які варіанти оформлення можливі?

Варіант № 1: творча імпровізація нашвидкуруч

Цей варіант упакування ідеальний для тих, хто не вважає пакування подарунків своєю фішкою, і не надто схильний приділяти цьому багато уваги. Не засмучуйтесь – нещодавні дослідження довели той факт, що близькі друзі надають перевагу подарункам, запакованим нашвидкуруч.
Власне, в такому випадку ситуацію рятують паперові пакети з тіш’ю від «Львівської мануфактури друку». Вам нічого не доведеться робити – просто покладіть подарунок всередину пакета, на свій смак гарненько розправте або ж, підтримуючи інтригу, загорніть тіш’ю навколо подарунку і – вуаля – подарунок готовий до вручення!
Здавалося б, тіш’ю – простий декоративний елемент, але підібраний до кожної торбинки згідно колористики, цей тонкий папір дуже гармонійно доповнює паперові пакети, додаючи до них яскравості та особливої святковості. До того ж, тіш’ю дуже приємно шарудить.
Навіть якщо сам подарунок не надто значного розміру – не хвилюйтесь, тіш’ю створює пакету вигідний об’єм і допоможе додати солідності моменту дарування.

Варіант № 2: лаконічність та мінімалізм

Тут важливо правильно підібрати розміри паперового пакета з тіш’ю до розмірів самого дарунка. Звернуть увагу: буде доречним, якщо пакет матиме ручки не з джутової мотузки, а з атласної стрічки.
Далі все просто: загортаєте пакунок в тіш’ю, перев’язуєте атласною стрічкою в тон та додаєте листівку з побажаннями – повірте, виглядатиме дуже стильно. Спробуйте!

Варіант № 3: феєричний підхід

Хочете привнести трішки тріумфу в привітання близької людини? Все у ваших руках! Беріть в руки звичайний діркопробивач – час додати в пакет з тіш’ю трішки конфеті! Залежно від задуму, з цією метою можна використати різний матеріал – від двостороннього кольорового паперу до атласної однотонної тканини. Звісно, доведеться трохи попрацювати, але ж результат того вартий!
Конфеті можна використати не лише для додаткового декоративного наповнення пакета, а й створення святкового антуражу на час самого привітання. Вау-ефект гарантовано!

Насправді, варіантів оформлення подарунків у пакетах безліч. Головне пам’ятати, що не обов’язково шукати привід для того, щоб зробити комусь приємно. Адже навіть самий звичайний день може стати особливим.

Запит на дзвінокЗакрити
Закрити

Sign in

Закрити

Корзина (0)

Корзина порожня У корзині немає товарів.